edge-innovate-logo an t balto 476x220
Žaliavų perdirbimo ir tvarkymo įranga

Kilmės šalis – Šiaurės Airija
https://edgeinnovate.com

 

EDGE Innovate įranga  yra sukurta  EFEKTYVIAUSIAM IR EKONOMIŠKIAUSIAM medžiagų tvarkymui ir perdirbimui .

EDGE Innovate kuria, gamina ir parduoda sudėtingas pirminių ir antrinių žaliavų gamybos ir perdirbimo procesų  technologijas  Smulkinimui, Perkrovimui, Sijojimui ir Rūšiavimui

Daugiau nei 25 metų patirtis projektuojant ir gaminant; EDGE Innovate greitai tapo pasauliniu lyderiu kuriant ir platinant įrangą, naudojamą perdirbimo, medžiagų tvarkymo ir karjerų pramonėje. Atsižvelgdama į pagrindinį „Inovacijos  Darbe“ etosą, EDGE Innovate nuolat ginčijo projektavimo ir gamybos ribas, siekdama gaminti sunkiom sąlygom veikiančias, kokybiškas mašinas, kurios duoda realią eksploatacinę naudą mūsų klientams visame pasaulyje. EDGE Innovate gaminiai sukurti pagal vieną bendrą pagrindinį projektavimo principą -sumažinti veiklos sąnaudas, kartu gerinant gamybos efektyvumą.

Įkurta 2008 m., EDGE Innovate greitai įsitvirtino konkurencinguose medžiagų krovimo ir perdirbimo įrangos gamybos sektoriuose, įgyvendindama agresyvią produktų kūrimo programą, kurdama vis didėjančią metinę apyvartą ir tiesiogiai įdarbindama daugiau nei 170 žmonių. EDGE Innovate įrangą galima pamatyti veikiančią daugiau nei 52 skirtingose ​​šalyse įvairiose pramonės šakose, o prekės ženklas palaikomas per 50 plius platintojų tinklą.

EDGE Innovate medžiagų tvarkymo ir perdirbimo produktų asortimentą galima pamatyti dirbant karjeruose, kasyklose, uostų terminaluose ir komunalinių atliekų tvarkymo įrenginiuose visame pasaulyje. Mūsų patikimų,  patvarių  ir ekonomiškų  mobiliųjų atsargų kaupimo įrenginių, vikšrinių krautuvų, vikšrinių ir mobilių tiektuvų, sijotuvų, lėto greičio atliekų smulkintuvų, perrinkimo stočių ir  medžiagų  išrūšiavimo mašinų asortimentas leidžia klientams smulkinti, sijoti , rūšiuoti,  supilti sandeliavimui ir išskirstyti pagal frakcijas daugybę medžiagų.