Skiedrovežinės "vaikštančių grindų" puspriekabės

Kilmės šalis – Olandija
https://www.knapen-trailers.eu/

 

Pirmaujantis  Europoje judančių grindų puspriekabių gamintojas,   dėl specialios save išlaikančios konstrukcijos   , KNAPEN  TRAILERS yra transportavimo našumo didinimo  specialistas .  Mūsų puspriekabės yra labai  lengvos  ir itin stiprios, o jų pagrindinė savybė yra ta, kad jos leidžia  pakrauti ir iškrauti horizontaliai. Transportuojant bet kokius birius krovinius,  KNAPEN TRAILERS  aprūpins  geriausiu  visoje Europoje transportavimo sprendimu.

KNAPEN TRAILERS  reiškia aukščiausios klasės kokybę

              


Užsiprenumeruoti elektroninį KNAPEN naujienraštį ( ANGL kalba) …
inovacijos / specifiniai sprendimai / patarimai vairuotojams

KNAPEN User Manual ENG…

 

K100 / K200
 

Lengvas ir stiprus
K200 yra, Knapen Trailers top modelis.  Save  išlaikančios konstrukcijos  puspriekabė yra pilnai pagaminta iš aliuminio, todėl K200  yra lengviausia  aliumininė  judančių  grindų puspriekabė rinkoje! K100  yra  ekvivalentinis modelis, bet  su plienine važiuoklę.  Abi reprezentuoja stiprumą, patikimumą ir apdailos kokybę . Šios puspriekabės gali būti  pritaikytos  įvairiems Jūsų poreikiams , tūriui  iki 100 m3, taip kad  būtu galima  transportuoti  įvairų  laisvą bei birų krovinį.  Mes galime pateikti specialiai  Jums , pagal užsakymą pagamintas puspriekabes ir pritaikyti  specifiniams reikalavimams, naudojant  didelį kiekį įvairių pasirinkimui skirtų priedų.   Mūsų devizas „Nematoma  technologija, matoma  kokybė!“  reprezentuojamas vystant unikalių  viršutinio krašto  profilių stiprumą kuris apima integruotą bėgio ir išorinių skydų sutvirtinimą. Tai yra standartinės  visų KNAPEN modelių savybės.

 

 

K501

Lengvas ir Universalus
K501 turi vienas  6,8 metro pločio duris , kurios atsidaro  iš vienos pusės . Turint  tokio dydžio durų anga  galima atlikti įvairaus dydžio padėklų pakrovimą per šoną   ir taip pat  atlikti daug kitų , keltuvu  kraunamų,  krovinių pakrovimą. Judančios  grindys leidžia jums lengvai perkelti krovinį  kėbulo viduje . Ši puspriekabė yra pagaminta  kaip save išlaikanti konstrukcija,  kuri leidžia sumažinant  nuosavą svorį iki minimumo   ir  turėti itin lengvą bei labai universalią puspriekabę. Šūkis „nematoma technologija, matoma kokybė!“ taip pat yra taikoma ir šioms puspriekabėms.  Vienas iš pavyzdžių yra tas , kad sienų siūlės   iš vidinės pusės yra visiškai užsandarintos,  suvirinant  naudojantis hypermoderniu suvirinimo robotu. Ši suvirinimo technologijos sistema yra naudojama visame KNAPEN Trailers diapazone.

 

 

K502
 

Lengvas  ir Daugiafunkcinis
K502 yra  labiausiai daugiafunkcinė puspriekabė mūsų standartiniame diapazone. Šis modelis turi  dvi 6.2 metrų pločio durų angas  iš vienos pusės. Centrinė atrama yra sumontuota  tarp dviejų durų angų  ir suteikia  konstrukcijai stiprumą ir stabilumą.  Šis modelis yra tinkamas  visų rūšių generaliniams  kroviniams, pvz. padėklams įvairių dydžių ir matmenų, dėžių, per   atvirą stogo viršų  kraunamoo, ir visų palaidų ,  birių krovinių rūšių transportavimui. Mūsų puspriekabės apdailos dažai yra labai aukštos kokybės, kaip  niekur kitur. Tai yra hypermodernaus  purškiamo dažymo metodo rezultatas. KNAPEN Trailers aukšta darbų kokybė  išlaikoma visame gamybos procese , griežtai ją kontroliujant iki pat pabaigos.
Jūs tikrai nusipelnote  pačio geriausio !

 

Galerija:

 

Gamintojo pateikti techniniai duomenys yra indikacinio pobūdžio. KNAPEN TRAILERS pasilieka teisę daryti pakeitimus.
Pateiktos nuotraukos gali neatitikti bazinės komplektacijos specifikaciją.