Kontaktai Apie mus

Foretec

Antstatai

Kilmės šalis - Suomija

http://www.alucar.com/sivut/front-page.php?lang=EN

Alucar Oy yra Suomijos kompanija, kuri specializuojasi miškovežiams skirtų antstatų ir atramų projektavime, pardavime ir gamyboje. Siekdama iki maksimumo padidinti naudingąją miškovežių apkrovą, aukštos kokybės gaminius kompanija gamina daugiausia iš aliuminio.

 

Alucar Oy buvo įkurta 1984 metais ir per ketvirtį amžiaus tapo pirmaujančia miškovežių kūrimo ir gaminimo kompanija.

 

Alucar gaminiai ir aukšto lygio automatizuota gamyba remiasi tiksliai suprojektuotomis modulinėmis konstrukcijomis. Detalės gaminamos taip, kad jas būtų galima greitai ir lengvai surinkti ir reikėtų kuo mažiau virinti. Greitą montavimą užtikrina gerai apgalvota konstrukcija ir tikslus pagaminimas. Dėl varžtinių sujungimų atsargines dalis galima pakeisti labai greitai.

 

Alucar Oy priklauso Extendo Group – Švedijos kompanijai, kuri specializuojasi medienos transportavimo ir krovinių tvirtinimo srityje.

 

Alucar yra rinkos lyderiu, užimančiu didelę jos dalį Suomijoje. Maždaug 70 procentų jos apyvartos tenka eksportui. Gaminiai eksportuojami į daugiau kaip 30 šalių. Tradicinėmis kompanijos eksporto rinkomis yra Skandinavija, žemyninė Europa, Rusija ir Baltijos šalys. Gaminiai taip pat eksportuojami į Šiaurės ir Pietų Ameriką, Afriką bei Japoniją.

 

2008 metais Alucar Oy pagamino 380 miškovežių antstatų ir 5000 medienos atramų. 

Sužinokite daugiau apie aliuminį...ALUCAR bukletas...ALUCAR antstatas - bukletas -ENG ...
Viršus