Kontaktai Apie mus

Foretec

Antstatai

Kilmės šalis - Suomija

http://www.alucar.com/sivut/front-page.php?lang=EN

Alucar Oy yra Suomijos kompanija, kuri specializuojasi miškovežiams skirtų antstatų ir atramų projektavime, pardavime ir gamyboje. Siekdama iki maksimumo padidinti naudingąją miškovežių apkrovą, aukštos kokybės gaminius kompanija gamina daugiausia iš aliuminio.

 

Alucar Oy buvo įkurta 1984 metais ir per ketvirtį amžiaus tapo pirmaujančia miškovežių kūrimo ir gaminimo kompanija.

 

Alucar gaminiai ir aukšto lygio automatizuota gamyba remiasi tiksliai suprojektuotomis modulinėmis konstrukcijomis. Detalės gaminamos taip, kad jas būtų galima greitai ir lengvai surinkti ir reikėtų kuo mažiau virinti. Greitą montavimą užtikrina gerai apgalvota konstrukcija ir tikslus pagaminimas. Dėl varžtinių sujungimų atsargines dalis galima pakeisti labai greitai.

 

Alucar Oy priklauso Extendo Group – Švedijos kompanijai, kuri specializuojasi medienos transportavimo ir krovinių tvirtinimo srityje.

 

Alucar yra rinkos lyderiu, užimančiu didelę jos dalį Suomijoje. Maždaug 70 procentų jos apyvartos tenka eksportui. Gaminiai eksportuojami į daugiau kaip 30 šalių. Tradicinėmis kompanijos eksporto rinkomis yra Skandinavija, žemyninė Europa, Rusija ir Baltijos šalys. Gaminiai taip pat eksportuojami į Šiaurės ir Pietų Ameriką, Afriką bei Japoniją.

 

2008 metais Alucar Oy pagamino 380 miškovežių antstatų ir 5000 medienos atramų. 

Sužinokite daugiau apie aliuminį...ALUCAR bukletas...ALUCAR antstatas - bukletas -ENG ...

PORĖMIS

Alucar aliuminio porėmis pasižymi mažu svoriu ir patvarumu. Mūsų rėmo profilio privalumu yra atsparumas vibracijoms, dėl kurio jis puikiai tinka sunkioms kelio sąlygoms.

Daugiau

SMĖLIO BARSTYMO DĖŽĖS

Smėlio dėžių jums prireiks:
- važiuojant kalvomis ir vingiuotais keliais;
- pradedant važiuoti ant apledėjusio paviršiaus;
- stabdant;
- kaip profilaktinės priemonės.

Daugiau

HIDRAULIKA

visi hidraulikos komponentai turi būti aukščiausios kokybės. Efektyvų ir priežiūros nereikalaujantį alyvos srautą užtikrina gerai užsirekomendavusių markių hidrauliniai siurbliai, pakankamo skersmens hidraulinės linijos, tinkamos rūšies žarnomis prijungtas lengvas aliumininis hidraulinis rezervuaras bei pramoninės paskirties jungtys.

Daugiau

ALIUMINIS ALYVOS REZERVUARAS

Alucar aliuminis hidraulinis rezervuaras yra specialiai pritaikytas sudėtingoms miško vežimo sąlygoms. Jis pagamintas iš jūrinio aliuminio.

Daugiau

APKROVOS PASKIRSTYTUVAS

Svorio perkėlimas ant antros varančiosios ašies ir trečiosios ašies pakėlimas padeda išvažiuoti minkštomis vėžėmis arba užvažiuoti apledėjusiomis įkalnėmis. Be to, pakėlus galinę ašį, sumažėja apsisukimo spindulys.

Daugiau

KITI KOMPONENTAI

 • Rezervuarų skydai
 • Šoniniai ir galiniai apsauginiai elementai 
 • Vaikščiojamoji platforma
 • Žibintų skydai 
 • Mechaniniai krovinio priveržilkiai
 • Pneumatiniai krovinio priveržikliai
 • Greitojo atpalaidavimo elementai
 • Sparnai  
 • Sparnų gembės
 • Įrankių dėžės
 • Darbiniai žibintai
Daugiau

ANTSTATO KOMPONENTŲ KOMPLEKTAS

ALUCAR antstatų sistemos į užsienio rinkas tiekiamos kaip komplektai, kuriuos sudaro kiekvienai sunkvežimių markei reikalingos detalės, įskaitant projektavimą, gaminimą ir montavimą iki įvairių baigtumo lygių bei pagal įvairias instrukcijas.

Daugiau
Viršus